ثبت سفارش و تخصیص ارز موجود می باشد❗️❗️❗️

ثبت سفارش و تخصیص ارز

اگر قصد خرید ماشین سنگین دارید، انواع کشنده را در بازرگانی آقای معمار با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت و آپشن ها سفارش دهید.

همچنین می توانید به صورت حضوری، تلفنی و اینترنتی انواع کامیون مورد نظر خود را از شرکت بازرگانی آقای معمار خریداری نمایید. (مشاوره رایگان)

شرکت بازرگــانی آقـــــای معــمـــار  توانسته با وارد کردن تمامی قطعات نو، درجه یک و استوک انواع ماشین سنگین و فوق سنگین،  نیاز رانندگان محترم جاده ای را رفع نماید.

علاوه بر این با پارکینگ های اختصاصی خود در ارومیه، مرز سرو  و بازرگان توانسته بیشترین تنوع انواع کشنده و کامیون را در سطح بین الملل داشته باشد.

(جهت مشاوره و پیش خرید با شماره های زیر تماس بگیرید )

    مدیر فروش:  09143457342

      مدیر فنی:   09144418101

    ☎️ دفتر مرکزی: 04432231537

واتساپ :      09145530370

آدرس شعبه مرکزی :شهر بازرگان، نرسیده به میدان کربلا عاشورا، بازرگانی آقای معمار

ما در این مقاله قصد داریم شما را با ثبت سفارش و تخصیص ارز آشنا نماییم همانطور که مستحضر هستید ثبت سفارش و  واردات کالا یکی از اولین و مهم ترین اقداماتی است که هر تاجر و بازرگانی باید پیش از انجام فرآیندهای واردات کالا به آن توجه نموده و زمان و دقت کافی برای انجام این پروسه اداری صرف نماید. در واقع ثبت سفارش واردات کالا فرآیندی است که طی انجام آن تاجر یا بازرگان سندی را از سیستم وزارت بازرگانی کشور دریافت می کند که نشان می دهد، واردات کالا قانونی است در ادامه بطور مفصل راجع به این موضوعات بحث می نماییم، با ما همراه باشید.

بازرگانی آقای معمار

ثبت سفارش و تخصیص ارز چیست ؟

ثبت سفارش واردات کالا یکی از اولین و مهم ترین اقداماتی است که هر شخص تاجر و بازرگانی باید قبل از انجام فرآیندهای واردات کالا به آن توجه نموده و زمان و دقت کافی برای انجام این پروسه اداری صرف نماید. در واقع ثبت سفارش واردات کالا فرآیندی است که طی انجام آن تاجر یا بازرگان سندی را از سیستم وزارت بازرگانی کشور دریافت می کند که نشان می دهد، واردات کالا قانونی بوده و تحت نظارت سازمان های ذیربط به انجام رسیده است.

بنابراین ثبت سفارش واردات کالا و همچنین دریافت پیش فاکتور از فروشنده کالا اولین گام در زمینه ی واردات کالا شناخته می شوند. برای دریافت مجوز ثبت سفارش واردات کالا تا چند سال پیش لازم بود که تجار و بازرگانان به سازمان توسعه تجارت ایران مراجعه نموده و پس از ارائه اسناد و مدارک مورد نیاز به این سازمان مجوز ثبت سفارش کالا را از سازمان توسعه و تجارت دریافت نمایند؛ اما امروزه و در چند سال اخیر این روند تغییر یافته و به شکل کاملا الکترونیک قابل انجام است.

امروزه سازمان توسعه و تجارت ایران با راه اندازی یک سایت اینترنتی فرآیند ثبت سفارش واردات کالا را برای افراد راحت تر کرده است، به صورتیکه اشخاص با مراجعه به سامانه اینترنتی مربوطه می توانند درخواست خود را مبنی بر ثبت سفارش واردات کالا از طریق این سامانه به انجام برسانند و بدون هیچ گونه مراجعه به سازمان، مجوزهای لازم در زمینه واردات کالا را دریافت نمایند.

به طور کلی باید گفت که مجوز ثبت سفارش واردات کالا سندی است که توسط سازمان توسعه و تجارت صادر شده و نشان می دهد که تجارت شما در زمینه واردات کالا به کشور مطابق قانون و تحت نظارت سازمان های مربوطه به انجام می رسد. اطلاعات این سند شامل یک کد 8 رقمی می باشد که همراه با تاریخ پرو فرما و نام شرکت متقاضی مجوز ثبت سفارش کالا در یک برگه درج می گردد تا صاحب کالا از آن به منظور نشان داده مالکیت خود در زمان ترخیص کالا از گمرک استفاده نماید.

در خصوص سامانه اینترنتی سازمان توسعه و تجارت باید بگوییم که متقاضیان حقیقی یا حقوقی در خصوص ثبت سفارش واردات کالا می توانند به صورت 24 ساعته به این سامانه مراجعه نموده و پس از ثبت نام در این سامانه و دریافت نام کاربری و رمز عبور خود نسبت به ثبت سفارش کالاهای خود اقدام نمایند. همچنین باید بگوییم که کلیه ی پیگیری ها در خصوص ثبت سفارش کالا و دریافت تاییدیه های لازم این کار، تماما” از طریق این سامانه و به صورت اینترنتی قابل انجام بوده و نیازی به مراجعه حضوری نیست.

ثبت سفارش و واردات کالا

در زمینه ثبت سفارش واردات کالا چه اقداماتی باید صورت پذیرد؟

همانطور که می دانید روند انجام فرآیندهای مربوط به واردات کالا به وسیله ی وارد کننده آن یا حق العمل کار گمرک (یا ترخیص کار رسمی گمرک) انجام می شود؛ بنابراین چنین فردی لازم است که با تمام مراحل ثبت سفارش واردات کالا نیز آشنا باشد و همچنین اسناد و مدارک مورد نیاز این پروسه اداری را بشناسد، پس بهترین کار در این زمینه مراجعه به متخصصین و مشاورین امور بازرگانی است، چرا که این افراد با تمام مراحل ثبت سفارش کالا آشنا بوده و قوانین و مدارک مورد نیاز برای انجام این پروسه اداری را به خوبی می شناسند.

شرکت بازرگانی آقای معمار از جمله شرکت های بازرگانی فعال در کشور می باشد که می تواند در زمینه ثبت سفارش و تخصیص ارز  به شما کمک کند. این شرکت علاوه بر خورداری از مشاورین و متخصصینی که می توانند به شما در زمینه ثبت سفارش کالا مشاوره دهند، با داشتن کادری مجرب و با تجربه در زمینه ترخیص کالا می توانند تمامی مراحل واردات و ترخیص کالا از گمرک را بر عهده گرفته و لذا تمامی مراحل ثبت سفارش کالا را نیز به دقت برای شما انجام دهند.

نکته قابل توجه اینست که برای ثبت سفارش واردات کالا لازم است شما اطلاعاتی نظیر اطلاعات محصول، کشور مبدا، تولید کننده خارجی و شرکت کشتیرانی خارجی، گیرنده، مقدار و ارزش کالاهای وارداتی را مطابق با قوانین تعیین شده توسط اداره گمرک به ثبت برسانید و همچنین هزینه های این کار را برآورد و پرداخت نمایید؛ بنابراین عدم شناخت کافی از این امور موجب می شود که شما فرآیند ثبت سفارش کالای خود را به درستی به انجام نرسانده و ضمن پرداخت هزینه های بیشتر گاها با یکسری جریمه ها نیز مواجه شوید.

بنابراین به طور کلی لازم است که پیش از هرگونه اقدامی در زمینه ی ثبت سفارش واردات کالا به یک شرکت بازرگانی معتبر مراجعه نموده و از متخصصین و مشاورین در این زمینه راهنمایی بخواهید تا تمامی روند ثبت سفارش کالای شما به درستی و قانونی به انجام رسد که باز هم در این زمینه توصیه ی ما به شما شرکت بازرگانی آقای معمار با سابقه ای درخشان  می باشد.

اقدامات لازم جهت ثبت سفارش و تخصیص ارز

در صورتیکه قصد خرید ماشین سنگین دارید، انواع کشنده از برندهای مختلف را در بازرگانی آقای معمار با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت سفارش دهید.

بازرگــانی آقـــــا معــمـــار  توانسته با وارد کردن تمامی قطعات نو ، درجه یک و استوک انواع ماشین سنگین و فوق سنگین نیاز رانندگان محترم جاده ای را رفع نماید.

همچنین با پارکینگ های اختصاصی خود در ارومیه و مرز بازرگان توانسته بیشترین تنوع ماشین های سنگین را در سطح بین الملل داشته باشد.

(جهت مشاوره و پیش خرید با شماره های زیر تماس بگیرید )

     مدیر فروش:  09143457342

      مدیر فنی:   09144418101

    ☎️  دفتر مرکزی: 04432231537

   واتساپ :      09145530370

ضمنا” برای دیدن عکس و فیلم های انواع ماشین سنگین و موتورهایشان به آدرس اینستاگرام: aghaye.memar.truck بازرگانی آقای معمار مراجعه کنید.

 

        پیج    یوتیوب  ما را دنبال کنید :        truck.aghayememar

        کانال  آپارات  ما رو دنبال کنید :        truck.aghayememar

        پیج اصلی  اینستاگرام ما رو دنبال کنید aghaye.memar.truck

        پیج  اینستاگرام ما رو دنبال کنید :    truck.aghayememar

       گروه واتساپ ما رو دنبال کنید :       whatsappaghayememar

       کانال  تلگرام   ما رو دنبال کنید :       truck.aghayememar

       کانال روبیکا ما رو دنبال کنید :      truck_aghayememar

 

هموطنان عزیز  شما می توانید از سه روش حضوری، تلفنی و اینترنتی ماشین سنگین مورد نظر خود را از نمایشگاه کامیون در ارومیه | بازرگانی آقای معمار خریداری نمایید. (مشاوره رایگان)

 

جهت خرید آنلاین بر روی لینک زیر کلیک کنید.

WWW.AGHAMEMAR.COM

آدرس دفتر بازرگان : شهر بازرگان نرسیده به میدان کربلا عاشورا، بازرگانی آقای معمار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *