ماشین سنگین داف در ارومیه | کشنده وارداتی در بازرگانی آقای معمار

کشنده داف duff XF مدل 2021 کارکرد 67000 کد truck21

ماشین سنگین داف در ارومیه | بازرگانی آقای معمار

بازرگــانی آقـــــای معــمـــار توانسته با وارد کردن تمامی قطعات نو ، درجه یک و استوک انواع ماشین سنگین و فوق سنگین نیاز رانندگان محترم جاده ای را رفع نماید.

همچنین با پارکینگ های اختصاصی خود در ارومیه و شهر بازرگان توانسته بیشترین تنوع ماشین های سنگین را در سطح بین الملل داشته باشد.

برای تهیه و خرید و فروش ماشین سنگین با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید .

📱 مدیر فروش:   09143457342
 ☎️ دفتر مرکزی: 04432231537
     واتساپ    :   09145530370

آدرس شعبه مرکزی : شهر ارومیه، مرز سرو، جنب آب و فاضلاب، شرکت بازرگانی آقای معمار

آدرس دفتر بازرگان : شهر مرزی بازرگان – 50 متر بالاتر از پمپ گاز و شهرداری – جنب ساختمان نیل – جنب کباب خانه طهران – شرکت بازرگانی آقای معمار

هموطنان عزیز میتوانید از سه روش حضوری، تلفنی و اینترنتی محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید. (مشاوره رایگان)

ضمنا” برای دیدن عکس و فیلم های ماشین و موتور به آدرس اینستاگرامtruck.aghayememar   بازرگانی آقای معمار مراجعه فرمایید .

ما در این مقاله می خواهیم به نکته بسیار مهمی بپردازیم که هر آن ممکن است برای شما هم اتفاق بیفتد.

 

ترمز اضطراری ماشین سنگین

سیستم ترمز هر ماشینی از سه قسمت تشکیل شده است که قسمت اول شامل ترمز سرویس یا ترمز اولیه می باشد قسمت دوم ترمز پارک یا اضطراری و قسمت سوم ترمز خودکار است.

ترمز سرویس یا ترمز اصلی با قرار دادن پا بر روی پدال ترمز فعال می شود و ماشین می ایستد بعضی اوقات ممکن است این ترمز  کار نکند و غیر فعال باشد که در این صورت همان طور که از اسمش پیداست ترمز ثانویه یا ترمز اضطراری وارد عمل می شود و به متوقف کردن سریع ماشین سنگین مدد می رساند. بنابراین استفاده از ترمز ثانویه یا ترمز اضطراری طی روز بلامانع می باشد .

 

اینک به این موضوع می خواهیم اشاره کنیم که سیستم ترمز بادی خودروهای سنگین به چه صورت می باشد؟

نام دیگر ترمز ثانویه و  یا اضطراری،  ترمز دستی می باشد که برای اینکه خودروی متوقف شده دوباره به حرکت در نیاید مورد استفاده قرار می گیرد که با کشیدن اهرم آن به طرف بالا وارد عمل می شود و ما را از بی حرکت بودن خودرو مطمئن می کند . ترمز دستی یا ثانویه بطور کلی جدا از سیستم ترمز اصلی کار می کند و باعث می شود تا ماشین سنگین در نقاط شیب دار جاده ها موقع توقف و پارک کردن دوباره به حرکت در نیاید.

ترمز اضطراری یا ثانویه نقش پشتیبان راننده و سرنشینان را در مواقع بحرانی ایفا می کند . که برای مهار خودرو و کنترل کامل آن به این نوع ترمز نیاز داریم.

ترمز اضطراری ماشین سنگین داف

ماشین سنگین داف نوعی کشنده ی بسیار قدرتمند و مطمئنی است که از آن برای جا به جایی و حمل و نقل و طی کردن مسافتهای بسیار طولانی استفاده می شود شاید بنظر برسد که رانندگی با این خودروهای سنگین و نیمه سنگین بسیار دشوار و خطرناک است اما باید گفت اگر از راننده های کامیون ها بپرسید که رانندگی با این ماشین ها چگونه است خواهند گفت بسیار لذت بخش و راحت می باشد .

خودروهای سنگین داف دارای یک سیستم ترمز اضطراری پیشرفته به نام AEBS  می باشند که این نوع ترمز از بهترین و قدرتمند ترین و مطمئن ترین نوع ترمز قلمداد می شود. چرا که با نزدیک شدن هر چیزی در اطراف و نزدیکی ماشین سنگین داف هشدارهای صوتی خودرو فعال شده و با آژیر زدن راننده را از وجود اجسام آگاه می سازد. و حتی اگر راننده متوجه نشود و یا بی تفاوت باشد به این موضوع و ترمز نکند این نوع ترمز خود به خود فعال شده و مانع حوادث و تصادفات می شود.

اگر بخواهیم عملکرد ترمز اضطراری ماشین های سنگین داف را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که توانسته از به وجود آمدن تصادفات و حوادث و خسارت‌های زیادی جلوگیری نماید.

 

 

بازرگــانی آقـــــای معــمـــار توانسته با وارد کردن تمامی قطعات نو ، درجه یک و استوک انواع ماشین های سنگین و فوق سنگین  نیاز رانندگان محترم جاده ای را رفع نماید.

همچنین با پارکینگ های اختصاصی خود در ارومیه و شهر بازرگان توانسته بیشترین تنوع ماشین های سنگین و فوق سنگین را در سطح بین الملل داشته باشد.

برای تهیه و خرید و فروش ماشین سنگین با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

📱 مدیر فروش:   09143457342
☎️ دفتر مرکزی: 04432231537
واتساپ    :   09145530370

آدرس شعبه مرکزی : شهر ارومیه، مرز سرو، جنب آب و فاضلاب، شرکت بازرگانی آقای معمار

آدرس دفتر بازرگان : شهر مرزی بازرگان – 50 متر بالاتر از پمپ گاز و شهرداری – جنب ساختمان نیل – جنب کباب خانه طهران – شرکت بازرگانی آقای معمار

هموطنان عزیز  شما می توانید به صورت تلفنی و اینترنتی ماشین سنگین مورد نظر خود را از نمایشگاه کامیون در ارومیه خریداری نمایید. (مشاوره رایگان) 

ضمنا” برای دیدن عکس و فیلم های ماشین و موتور به آدرس اینستاگرام: truck.aghayememar بازرگانی آقای معمار مراجعه فرمایید .

 

     پیج یوتیوب ما را دنبال کنید :        truck.aghayememar

    کانال  آپارات ما رو دنبال کنید :      truck.aghayememar

    پیج اینستاگرام ما رو دنبال کنید truck.aghayememar

   کانال تلگرام ما رو دنبال کنید :      truck.aghayememar

هموطنان عزیز میتوانید از سه روش حضوری، تلفنی و اینترنتی محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید. (مشاوره رایگان)

 

جهت خرید آنلاین بر روی لینک زیر کلیک کنید.

WWW.AGHAMEMAR.COM

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *