فروش مستقیم انواع کامیون های سنگین وارداتی اسکانیا❣️قیمت روز در بازرگانی آقای معمار❗️

صادرات ماشین سنگین در بازرگانی آقای معمار

فروش مستقیم انواع کامیون های سنگین وارداتی اسکانیا❣️قیمت روز در بازرگانی آقای معمار❗️

اگر قصد خرید ماشین سنگین دارید، انواع کشنده را در بازرگانی آقای معمار با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت سفارش دهید.

همچنین می توانید به صورت تلفنی و اینترنتی انواع کامیون مورد نظر خود را از نمایشگاه کامیون در ارومیه خریداری نمایید. (مشاوره رایگان)

بازرگــانی آقـــــای معــمـــار  توانسته با وارد کردن تمامی قطعات نو، درجه یک و استوک انواع ماشین سنگین و فوق سنگین،  نیاز رانندگان محترم جاده ای را رفع نماید.

علاوه بر این با پارکینگ های اختصاصی خود در ارومیه و شهر بازرگان توانسته بیشترین تنوع انواع کشنده و کامیون را در سطح بین الملل داشته باشد.

برای تهیه و خرید و فروش ماشین سنگین با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید .

    مدیر فروش:  09143457342

      مدیر فنی:   09144418101

    ☎️ دفتر مرکزی: 04432231537

واتساپ :      09145530370

ضمنا” برای دیدن عکس و فیلم های انواع ماشین سنگین و موتورهایشان به آدرس اینستاگرامtruck.aghayememar بازرگانی آقای معمار مراجعه کنید.

هموطنان عزیز میتوانید از سه روش حضوری، تلفنی و اینترنتی محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید. (مشاوره رایگان)

 

❤️ واردات و فروش ماشین سنگین اروپایی در ارومیه / بازرگانی آقای معمار

 

ما در این مقاله سعی بر این داریم که شما را با نقاط کور کامیونها آشنا نماییم و اینکه چگونه با خیالت راحت و آسوده از کنار خودروهای سنگین و فوق سنگینی چون انواع کامیون ها و کشنده ها، کامیونت ها، خاورها، هیجده چرخ ها، ترانزیت ها، تریلرها (تریلی ها) ، کمپرسی ها، جرثقیل ها، تانکرها و … در جاده عبور کنید و سفر خوب و خوش و بدون حادثه ای را داشته باشید.

 

چگونه در کنار خودروهای سنگین رانندگی کنیم؟

 

1 – با نقاط کور کامیون ها و کشنده ها و تریلی ها آشنا شویم!

یکی از نقاط کور دقیقا” در پشت کامیون وجود دارد که راننده کامیون نمی تواند این فضا را به خوبی ببیند.

یکی دیگر از نقاط کور در ماشین های سنگین در جلوی کامیون ها قرار دارد که لاینی که کامیون در آن است و همچنین لاین سمت راستش را شامل می شود.

یک نقطه کور دیگر هم وجود دارد که در قسمت کناری در سمت راست کامیون ها و ماشین های سنگین می باشد.

 

 

دیوار ماشین سنگین خوی ✔️ بازرگانی آقای معمار

 

2 – صبور و شکیبا باشید!

هنگامی که در جاده در کنار یک کامیون رانندگی می کنید لازم است با دقت رانندگی نمایید و بدانید که کامیون ها و ماشین های سنگین و کشنده ها و خاور ها و تریلی ها نمی توانند در شرایط اضطراری به سرعت عکس العمل نشان دهند پس باید حواستان خیلی جمع باشد و همیشه فاصله را رعایت کنید و مراقب باشید.

صبور و بردبار بودن در رانندگی به اندازه دانستن نقاط کور دید ماشینها ی سنگین و و فوق سنگین و  کشنده ها از قبیل کامیون ها و کامیونت ها و خــاور ها و تریــلی ها و ترانزیت ها و کمپرسی ها و … از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

 

صادرات ماشین سنگین در بازرگانی آقای معمار

3 – خیلی نزدیک به کامیون ها حرکت نکنید!

اگر نزدیک به یک کامیون ، ماشین سنگین و فوق سنگین و  یا انواع کشنده حرکت کنید باعث می شود متأسفانه شما در نقطه کور پشت کامیون و یا هر ماشین کشنده و سنگینی قرار بگیرید و اگر راننده از آن آگاهی نداشته باشد تغییر مسیر ناگهانی یا توقف آن شما را در خطر تصادف با عقب کامیون، ماشین سنگین و یا انواع کشنده قرار خواهد داد.

بهترین فاصله از پشت کامیون ها چیزی در حدود دو الی سه برابر طول یک ماشین سواری است . همچنین اگر بسیار نزدیک به پشت یک کامیون و ماشین سنگین و کشنده حرکت کنید نمی توانید علائم راهنمایی جاده را به خوبی مشاهده کنید.

یکی دیگر از دلایلی که نباید چسبیده به کامیون ها حرکت کنید این است که کامیون ها و ترانزیت هایی که با سرعت بالا در حال حرکت هستند فشار باد زیادی تولید می کنند.

هنگام رانندگی در شب، اگر پشت یک ماشین سنگین یا فوق سنگین مثل کامیون و تریلی و ترانزیت و خاور و … قرار گرفتید از نـور پایین استفاده نمائید زیــرا آینه های بغل کامیون می توانند نور ایجاد شده را به سمت شما بازتاب دهند و این باعث میشود دید شما ضعیف شود و خطر تصادف را برای شما عزیزان به همراه دارد.

 

دیوار ماشین سنگین تهران / بازرگانی آقای معمار❗️

 

 4 – هنگامی که پشت یک کامیون، کشنده و ماشین سنگین حرکت می کنید سعی کنید حدالمقدور آینه های کناری آن در محدودۀ دید شما باشد!

اگر چهره رانندۀ کامیون ، خاور ، ترانزیت ، کامیونت، تریلر یا تریلی را در آینه ها دیدید بدان معنی است که او نیز شما را می بیند و برعکس اگر قیافه رانندۀ ماشین سنگین را ندیدید یعنی او نیز شما را نمی بیند و در زاویۀ دیدش نیستید و این خیلی خطرناک است و می تواند برای شما مشکل ساز شود.

 

5 –  هنگامی که در جلوی ماشین های سنگین از قبیل انواع کامیون ، خاور ، ترانزیت ، کامیونت، تریلر یا تریلی در حال حرکت هستید با فاصله زیاد از آن حرکت کنید .

زمانی که در جلوی کامیون ها و کشنده ها هستید و می خواهید مسیر خود را تغییر دهید مطمئن شوید که فاصله زیادی با کامیون و کشنده دارید. زیرا وقتی با فاصله کمی از ماشین های سنگین حرکت می کنید بسیار خطرناک است چرا که ممکن است شما در زاویه دید راننده کامیون و ماشین سنگین  نباشید و این احتمال خطر تصادف را افزایش می دهد پس نگهداشتن حد فاصل بین ماشینها خصوصا” ماشین های سنگین و کامیون ها و کشنده ها و تریلی ها و ترانزیت ها نه تنها معقول و منطقی است بلکه یک امر ضروری و واجبی به شمار می رود.

 

❤️ واردات و فروش ماشین سنگین اروپایی در ارومیه / بازرگانی آقای معمار

 

6 – بهنگام سبقت گرفتن از کنار کامیون ها و کشنده ها و کلا” تمامی ماشین های سنگین حتما” احتیاط کنید!

همانطور که مستحضر هستید برای سبقت گرفتن از انواع خودرو ها چه سواری و چه بارکش باید از سمت چپ راننده عبور کنید و این نکته حائز اهمیت است چون سبقت از سمت راست راننده می تواند بسیار خطرآفرین باشد و شما را در مسیر خطر تصادف و ناگواری ها قرار دهد. پس با رعایت قوانین راهنمایی رانندگی همه شما گرامیان می توانید  یک سفر خوب و بدون حادثه ای را پشت سر بگذارید و آمار تصادفات جاده ای که متأسفانه در کشورمان زیاد است و سالانه جان شمار زیادی از هموطنان عزیزمان را میگیرد را به طور چشمگیری پایین بیاورید.

 

 

قیمت ماشین سنگین در مرز بازرگان ✔️ شرکت وارداتی آقای معمار

کلام پایانی

سعی کنید نقاط کور ماشین های سنگین و انواع کشنده ها و بارکش ها را چون کامیون ها و تریلی ها و ترانزیت ها و هیجده چرخ ها و کامیونت ها و خــــاور ها و کمپرسی ها را به خوبی بشناسید و از آن ها آگاهی کامل داشته باشید که در هنگام رانندگی در جاده ، خــدای نکرده به مشــکل بر نخورید و با خطر تصادف روبرو نشوید. و همچنان صبورانه رانندگی نمایید و موقع سبقت گرفتن از ماشین های سنگینی چون ولــوو – اســکانیا – داف – اف هاش – فوتون – دایون – بنز و … نهایت دقت را به خرج دهید و قوانین و مقررات راهنمایی رانندگی را بخوبی رعایت نماید تا دچار حادثه نگردید .

خرید و فروش ماشین های نیمه سنگین در مرز بازرگان✔️

 

شرکت بازرگانی آقای معمار با سابقه ای درخشان همچنان سفر خوب و خوشی را برای تک تک شما عزیزان آرزومند است.

 

بازرگــانی آقـــــای معــمـــار   توانسته با وارد کردن تمامی قطعات نو ، درجه یک و استوک انواع ماشین سنگین و فوق سنگین نیاز رانندگان محترم جاده ای را رفع نماید.

همچنین با پارکینگ های اختصاصی خود در ارومیه و شهر بازرگان توانسته بیشترین تنوع ماشین های سنگین را در سطح بین الملل داشته باشد.

برای تهیه و خرید و فروش ماشین سنگین با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید .

    مدیر فروش:  09143457342

      مدیر فنی:   09144418101

    ☎️ دفتر مرکزی: 04432231537

واتساپ :      09145530370

ضمنا” برای دیدن عکس و فیلم های انواع ماشین سنگین و موتورهایشان به آدرس اینستاگرامtruck.aghayememar  بازرگانی آقای معمار مراجعه کنید.

هموطنان عزیز  شما می توانید به صورت تلفنی و اینترنتی ماشین سنگین مورد نظر خود را از نمایشگاه کامیون در ارومیه خریداری نمایید. (مشاوره رایگان) 

 

     پیج یوتیوب ما را دنبال کنید :        truck.aghayememar

    کانال  آپارات ما رو دنبال کنید :      truck.aghayememar

    پیج اینستاگرام ما رو دنبال کنید truck.aghayememar

   کانال تلگرام ما رو دنبال کنید :      truck.aghayememar

هموطنان عزیز میتوانید از سه روش حضوری، تلفنی و اینترنتی محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید. (مشاوره رایگان)

 

جهت خرید آنلاین بر روی لینک زیر کلیک کنید.

WWW.AGHAMEMAR.COM

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *